Супкультуру відкрито в Чернівцях!

Нарешті «Супкультура» дісталася Чернівців! Наступного тижня у місті відкривається вже третя точка.

В цьому місті, ми співпрацюємо з мережею кав’ярень Coffeе Line, її називають кав’ярнею нового покоління. Coffeе Line – це найефектніше місце, в якому взагалі є наші супи. Кафе виглядає як прозорий куб з LED-екранами та анімацією (все це зроблено за останніми архітектурними трендами 2019 року). Дуже ефектно виглядає в темряві.

Про Coffeе Line знають всі любителі кави у Чернівцях, які тепер, крім неї, п’ють ще й наші супи і заїдають хлібним стаканом. Загальна концепція кав’ярні – це будь-яка їжа «to go». Влітку чернівчани планують випускати «салати to go» та продавати корисні охолоджуючі напої.

Клієнтам подобається такий формат, бо вони можуть випити смачну каву, з‘їсти корисний суп і ще й отримати десерт в бонус. 
Менеджерка чернівецької «Супкультури» Настя Нявчук говорить, що у Чернівцях полюбляють щось нове та інстаграмне. Місцевий ринок стріт-фуду розвинений, тому потрібно, щоб було не тільки смачно, а ще й гарно та корисно.

Поки що у Чернівцях готують чотири основних супи «Супкультури»: сирний, грибний, сочевичний та суп зі шпинату, але скоро планується збільшення меню.

Цікаво, що у Чернівцях дуже правильно обрали місця знаходження точок: можна їсти супи у спальних районах поблизу парків, головної лікарні, навчальних закладів та гуртожитків. А наступного тижня відкриється точка у більш промисловому районі, де купа різних ринків, починаючи від продуктових і закінчуючи радіо-ринками, готелів, банківських установ і т.д.

Щоб ви не заблукали, даємо вам точні адреси:
вул. Головна, 200
вул. Головна, 149
вул. Комарова, ринок «Буковинський»

До зустрічі у Чернівцях!